Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Kurum, kuruluş ve firmaların tüm seyahat, toplantı, etkinlik, kongre ve fuar ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere Sunset Travel DMC MICE olarak kurumsal dünyanın seyahat ve organizasyon planlamasındaki çözüm ortağıyız.

Sektörde kazandığı tecrübe, memnuniyet, güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışını kurumsal taleplerle birleştirmek Sunset Travel DMC MICE markası altında seyahat ve etkinlik yönetimi yapmanın yanı sıra, birlikte çalıştığımız tüm iş ortaklarımızın yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde, etkinliklerinde, toplantılarında, unutulmaz anılar biriktirmeleri için çalışıyoruz.

Yurt içinde ve yurt dışındaki toplantı ve iş seyahatleriniz, kongre planlamalarınız ve fuar katılımlarınız, kurumsal iş seyahatlerinizdeki konaklama, transfer ve vize aracılık hizmetleriniz, öncelikli olarak size sunduğumuz hizmetlerimizdir.

Bir organizasyonun ya da seyahatin planlanması kadar kusursuz yürümesi ve sonuçlanması da önemlidir. Bu yüzden, planladıklarınızı, talepleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için yapılacakları listemizin en başına alıyoruz.